Hou jij van gezelligheid in de kantine en is in de keuken staan jouw hobby? Dan kunnen wij jouw hulp goed gebruiken! Wij zijn opzoek naar 6 tot 8 enthousiaste mensen die van aanpakken weten. De taken bestaan uit het serveren van bijvoorbeeld lekkere broodjes, appelflappen, tosti’s of iets uit de frituur en aan het einde van de dag helpen schoonmaken.
Wil jij gemiddeld 1x in de zes weken op een zaterdagochtend of middag op een gezellige manier je steentje bijdrage dan horen we je graag!
Heb je vragen of wil je een dagje meekijken in de keuken van de kantine, schroom niet en meld je aan!
Hopelijk tot snel!Groet Ricardo en Sandra
voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!
Sommige widgets kunnen meerdere malen worden toegevoegd. Bij meermaals toevoegen wordt achter de widgetknop aangegeven hoeveel keer de widget is toegevoegd.