Contactgegevens

Contactgegevens

Aanmelden nieuwe leden: Inschrijfformulier website
Aanvraag proeftraining: info@vvkloetinge.nl
Algemene vragen lidmaatschap: info@vvkloetinge.nl
Commercieel: commercielezaken@vvkloetinge.nl
Commissie sportiviteit en gedrag: sportiefgedrag@vvkloetinge.nl
Info: info@vvkloetinge.nl
Jeugd: jeugdzaken@vvkloetinge.nl
Kleding/verloren kleding/ c.q. spullen: kleding@vvkloetinge.nl
Ledenadministratie: ledenadministratie@vvkloetinge.nl
Penningmeester: penningmeester@vvkloetinge.nl
Secretariaat/Algemeen: secretariaat@vvkloetinge.nl
Coördinator senioren 3 en lager: tcsenioren@vvkloetinge.nl
Toernooi administratie: toernooien@vvkloetinge.nl
Vertrouwenspersoon: vertrouwenspersoon@vvkloetinge.nl
Voorzitter: voorzitter@vvkloetinge.nl
Website: webmaster@vvkloetinge.nl
Wedstrijdzaken: wedstrijdzaken@vvkloetinge.nl


Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!