Cookie beleid vv Kloetinge

De website van vv Kloetinge is in technisch beheer van VoetbalAssist en gebruikt cookies om jouw bezoek makkelijker en persoonlijker te maken. Hieronder een overzicht van de noodzakelijke en optionele cookies waar je toestemming voor kunt geven. Lees ons cookiebeleid voor meer informatie.

Functionele cookies

Voor een goede werking van de website worden deze cookies altijd geplaatst.

Analytische cookies

Google analytics Toestaan Niet toestaan

Marketing cookies

Facebook Toestaan Niet toestaan

Contactgegevens

Contactgegevens

Bezoekadres:
Sportpark Wesselopark
Noordeinde 5c 4481 BJ Kloetinge

Postadres:
Postbus 454 4460 AW Goes
secretariaat@vvkloetinge.nl

Wedstrijdzaken / vragen afgelastingen / verplaatsen wedstrijden etc.: zondag t/m vrijdag: wedstrijdzaken@vvkloetinge.nl
zaterdag 07:30 t/m 18:00 uur telefonisch bereikbaar: 0113-213173
Bussen graag uiterlijk donderdag aanmelden via : wedstrijdzaken@vvkloetinge.nl


Aanmelden nieuwe leden: Inschrijfformulier website
Aanvraag proeftraining: info@vvkloetinge.nl
Algemene info lidmaatschap naam, leeftijd, tel: Informatie pagina
Commercieel: commercielezaken@vvkloetinge.nl
Commissie sportiviteit en gedrag: sportiefgedrag@vvkloetinge.nl
Info: info@vvkloetinge.nl
Jeugd: jeugdcommissie / jeugdcoordinatoren
Kleding/verloren kleding/ c.q. spullen: kleding@vvkloetinge.nl
Ledenadministratie: ledenadministratie@vvkloetinge.nl
Penningmeester: penningmeester@vvkloetinge.nl
Secretariaat/Algemeen: secretariaat@vvkloetinge.nl
Toernooi administratie: toernooien@vvkloetinge.nl
Veiligheidscoördinator: veiligheid@vvkloetinge.nl
Vertrouwenspersoon: vertrouwenspersoon@vvkloetinge.nl
Voorzitter: voorzitter@vvkloetinge.nl
Website: webmaster@vvkloetinge.nl
Wedstrijdzaken: wedstrijdzaken@vvkloetinge.nl
Vrijwilligerscoordinator: vrijwilligers@vvkloetinge.nl
Clubhuis: clubhuis@vvkloetinge.nl

Overige informatie:
Rekeningnummer: NL83RABO0128501154
KvK 22018931

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!